MÜZİK DÜNYASINDA ‘EN GÜZELİNDEN’ BULUŞMA!

 

Türkiye‘nin önde gelen orkestralarından olan Tarık Sezer Orketrası, müzikseverler için arşivlik müzik birlikteleriklerine bir yenisini daha ekliyor. Türk Pop Müziğin en sevilen isimlerinden olan Berkay’ın muhteşem yorumu ile  ‚En Güzelinden‘ şarkısına hayat veren birliktelik, müzikseverleri hayli mutlu edecek. ‘En Güzelinden’ için sektörün en iyi isimlerinin bir araya geldiğini belirten Tarık Sezer, şarkının 3 Haziran 2022’de tüm dinlenme platfomlarında yerini alacağını belirtti.

 

Berkay ile birlikte bu yazın en çok dinlenecek şarkılarından birini yaptığını dile getiren Tarık Sezer ortaya çıkan soundun ise hem Berkay hem kendisi için yeni bir deneme olduğunu da dile getirdi. 

 

Tarık Sezer ünlü pop sanatçısı için ‘Gerek yorumculuğu, gerekse şarkıcılığı ile hem benim hem de müzikseverlerin çok beğendiği, ayrıca sektörde adının oldukça önemli yerlerde olduğu Berkay’la böyle bir çalışma içinde yer almaktan dolayı çok mutluyum. İyi yorumcu ve  iyi şarkıcı olmasının yanı sıra müzisyen duruşunu da çok takdir ediyorum’ dedi.

 

40 yılı aşkın müzik deneyimi ve imzasını attığı başarılı projeler ile Türk müzik camiasında önemli bir yere sahip olan Tarık Sezer, tüm müzik birikimini aktardığı bu projelerin de devamının geleceğini dinleyicilerine müjdelemeyi de ihmal etmedi.

 

Sözleri İsra Gülümser’e ait olan, Bestesi ve düzenlemesi Turaç  Berkay Özer imzası taşıyan ‚En Güzelinden‘ şarkısının klibi için Tarık Sezer ve Berkay Murat Joker’in kamerasının karşısına geçti.